Banesa Ne Shitje

Vile ne shitje ne Golem. Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe 2 banjo. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Banesa ne Durres Tuesday, July 19, 2011. home; shitet banese ne oher ne rrugen turistike, me siperfaqe prej 58 m2, ofrohet nga agjensioni per shitje-blerje ,,eugen 2011,, struge 070-232-436 dhe 070-984-931. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Banesa Per Shitje Ne Prishtine of Arlo Veigel Read about Banesa Per Shitje Ne Prishtine stories. MerrJep Shqipëri. Tags: banesa ne shitje ulqin. Banesa shitet me çmim prej 160. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Classified ads in Të gjitha komunat. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. 1 725 pëlqime · 24 duke folur në lidhje me këtë. Shpalljet për Banesa në Shitje. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. home; shitet banese ne oher ne rrugen turistike, me siperfaqe prej 58 m2, ofrohet nga agjensioni per shitje-blerje ,,eugen 2011,, struge 070-232-436 dhe 070-984-931. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banes 62m2 kati 3 me lift. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Afrim Loxha. Banesa ne Shitje – Tregtia Luxurious flats in Prishtina. Banesa Në Shitje Ferizaj. banesa ne shitje - dragodan SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA(DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Schulwesen. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Property for: Location. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Do te gjeni. Gremes 35/16B-FR. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Dhomave: 4 - Adressa: Rr. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] 2 Dhoma Gjumi. Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon. Hapësirat e brendshme, me madhësi të ndryshme,por secila e projektuar me veçori të përbashkëta si: Ashensor të prodhimit evropjan me kartela. Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; toka ne shitje. Shitet Banesa ne Aktash ,afer Objektit OSCE Kati 1 Siperfaqe 130m2 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: -Sallon dhe Kuzhine-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Ballkon -Shpajz. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. Ne Shitje Rr. “Eena Gjika”, Prishtinë. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj” here on Webmator. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Eshte komplet e regullume me krejte comfomitete te rea dhe granit. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Gremes 35/16B-FR. If you have something to sell, publish your ad for free!. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Shiten Banesa ne Gostivar (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Gostivar Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. 7m2 KATI 8 Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim Banesa ne Shitje. Në kompleksin ``KODRINA`` ju mund të gjeni banesa me sipërfaqe Neto,prej 45 m2 deri 170 m2,kurse bodrumi dhe garazhi,ofrohen falas nga kompania ``TREGTIA``. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. Banesa : 81. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Buy, sell, trade, date, events post anything. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. A fantastic opportunity to purchase this beautifully located and quality-built apartment house that is located near the 14 km Long Sandy Beach Read more … Buy In Ulcinj. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. All rights reserved | [email protected] Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. 3 m2 Total bruto S=93. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Pro Real Estate - Agjension për Patundshmëri Ne shitje: pin. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Reklamoni, shisni pronën tuaj, rendisni atë për le. Banesa Per Shitje Ne Prishtine of Arlo Veigel Read about Banesa Per Shitje Ne Prishtine stories. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Gremes 35/16B-FR. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. * SUVATIM I STAMPUAR NE MURE ME FORMA DHE NGJYRA TE NDRYSHME DEKORATIVE , është një punim dekorativ dhe i jep tjetër kuptim ambjentit tuaj, është një punim që realizohet për ambjente të jashtme. Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. “Eena Gjika”, Prishtinë. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Ne jemi më të vjetër kompani të pasurive të patundshme e cila ka qenë e marketingut pronat e shqiptarëve jashtë shtetit që nga viti 2005. Toke per Shitje ne Velipoje - Shengjin - Tale. Banesa · Ndue Perlleshi - Mati Ne Shitje: pin. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Property Type. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i "Besa Komerc", eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:-Sallon me kuzhine,-1 dhom te gjumit-Banjo, dhe-Ballkon. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Projektor Ne Shitje Kosove. Kerko Prona. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj. Tregukosovar. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". Gremes 35/16B-FR. Shqipëri +355 44 537 787. Shqipëri +355 44 537 787. This is the Secondary Sidebar Widget Area. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. Numri i dhomave: 3. Sipërfaqe: 100. Banesa në Shitje. Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. 00 m2 Banesa 3 - 54. Toka gjindet ne afersi te rruges. Banesa ne shitje Price: 750. Dhoma e fjetjes S=11. May 01, 2020. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] shes localin m2 ne drenas | Shpallje Falas shes localin m2 ne drenas: pin. Eshte komplet e regullume me krejte comfomitete te rea dhe granit. 518 total views, 1 today. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. com enable you to buy and sell almost anything on your community. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. 200 EUR / muaj. Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Banesa - shitje. “Eena Gjika”, Prishtinë. Agjensioni i patundeshmeris imobanimi 049 882 380. Hapesira eshte e organizuar mire ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome cifti, banjo, korridor dhe ballkon. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. HITET banesa 90 m² - Rr. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. com,numri i telefonit:+389 76 276 000. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. com 044 106 777. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë dhe parking të mjaftueshëm rrugor. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës 2 banesa me sipërfaqe 75m2 kati 4 me lift. March 18, 2019 · Te Shitura. Eshte komplet e regullume me krejte comfomitete te rea dhe granit. Banesa ne shitje. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; toka ne shitje. Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj. Banesa : 81. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa Në Shitje Ferizaj. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Buy, sell, trade, date, events post anything. If you have something to sell, publish your ad for free!. Banesa në Shitje. 2 Dhoma Gjumi. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Tregukosovar. e Spitalit 07. 🔹️Qëndrimi ditor & tryezaria 🔹️Dhoma e fjetjes 1 🔹️Dhoma [] 2020-03-05T14:49:09+01:00. “Eena Gjika”, Prishtinë. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. 20 Cmimi : 790 € Kuadratura : 82 m² Detalet Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve 05. Banesa ne shitje Price: 750. March 18, 2019 · Te Shitura. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. Email: [email protected] com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Projektor Ne Shitje Kosove. Ne do t'i kemi te gjitha si : Rjeti I telefonisë kabllore dhe Interneti, Hidrantet kundër zjarrit , Rrymë , Ujë , Nxemje dhe freski 24h. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. 044/049 123 173 [email protected] Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2 Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat -III, 60, 140m2 Kat- I-V,). Kompleksi Donika II, Prishtinë. Banesa ne shitje afer detit 50m dhe 400m nga pllazha e vogel. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. Kosturi - Arbëri (Dragodan) 1 Dhomë Gjumi. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Shtepia sh. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Tags: banesa ne shitje ulqin. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Banesa në Shitje. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. visit the post for more. Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit! Banesa sjugo3 31/08/2019. Wohngebäude. Nov 20, 2017 - Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic being displayed. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. If you have something to sell, publish your ad for free!. Shtepia sh. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Banesa në Shitje — Prishtin. Banesa : 81. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. Do te gjeni. 26 561 J'aime · 2 en parlent. Shpallje në Të gjitha komunat. Cima Construction [email protected] Banesa është në katin e VI-të, që ka sipërfaqe prej 67m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon të madhë me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e …. shtepi ne drenas - eBleva. If you have something to sell, publish your ad for free!. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Prishtine being displayed. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Pronës në Shqipëri për Shitje, Real Estate Shqiptare, Pronës Shqiptare, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. Classified ads in Të gjitha komunat. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE. Vëllezërit Gërvalla në FerizajREF: B08/20/SH- 90 m²- Kati 3- Dhomë dite- Kuzhinë- Dy dhoma gjum. Lascia anche tu il tuo commento. Shiten Banesa ne Tetove (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Tetove Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. 1,715 likes · 16 talking about this. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË “mediterraneo” Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Consulting Agency. Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Banes Ne Mitrovic. Shitet Banesa 89. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. Shitet banesa dy dhomeshe ne katin e dyte. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Gentjan Shamku. 1 725 pëlqime · 24 duke folur në lidhje me këtë. HITET banesa 90 m² - Rr. MerrJep Shqipëri. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. Shqipëri +355 44 537 787. Banesa në shitje. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Banesaneshitje, Pristina. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. Shesim banesa ne Qytetin e Ferizaj-it. Pronës në Shqipëri për Shitje, Real Estate Shqiptare, Pronës Shqiptare, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. 580,000 € EL29014 Vile ne shitje ne Golem. Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. Banesa ne shitje. 00 m2 Banesa 6 - 42. Classifieds for our community. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. 00 € Adresa: afer Objektit OSCE, Aktash, Prishtinë; Publikuar me 20. Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www. 3, Prishtinë Për shitje Shpërndaje. Numri i dhomave: 1,5. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic being displayed. 20 Cmimi : 80 000 € Kuadratura : 68 m² Detalet «. Banesa në Shitje-Prishtinë. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Shtepija ka 2 dhoma 1 salon me siperfaqe të madhe,veranda verore,kuzhinë. 196 total views, 0 today. Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Eshte ne objektin KAWA-Hyjnesha. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Prishtinë Lexo Më Shumë «. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Banesa me Qira dhe ne Shitje. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. com: Apartment / Banesa në shitje në Vlorë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Vlorë ! Shpallje falas ne MirLir. 3, Prishtinë Për shitje Shpërndaje. Banesa në shitje, Shtëpi në shitje, Banesa me qira, Shtëpi me qira, Tokë me qira etj. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Pro Real Estate - Agjension për Patundshmëri Ne shitje: pin. banesa ne shitje - fushe kosove MerrJep. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. 3 m2 € 48,000. Banesa në Shitje — Prishtin. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Numri i dhomave: 3. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu banesa sapo eshte e mobiluar. com - Falas. Shpalljet për Banesa në Shitje. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj” here on Webmator. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. 3 m2 Total bruto S=93. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banes 62m2 kati 3 me lift. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. 20 Cmimi : 850 € Kuadratura : 114 m² Detalet Shitet banesa 3 dhomshe 68m2 netto ne Lakrishte 07. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". net Për Ne Subjekti ynë biznesor përbëhet nga partnerë që operojnë në degë të ndryshme të ekonomisë. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Një grup hakerësh, të quajtur "ShinyHunters", pretendojnë se kanë hakuar dhjetë kompani dhe se tashmë janë duke shitur bazën e të dhënave të përdoruesve të tyre në një treg të zi në internet për produktet ilegale. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Banesa në shitje, Shtëpi në shitje, Banesa me qira, Shtëpi me qira, Tokë me qira etj. Kërkoni prona, patundshmëri të ndryshme ne shitje apo me qira. Shitet Banesa 89. Shpallje në Të gjitha komunat. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Per Shitje. Ne Shitje Rr. Është unike në rregullim dhe hapësirë. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Pronës në Shqipëri për Shitje, Real Estate Shqiptare, Pronës Shqiptare, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi. 75 m2 ne Ferizaj ka : 1. Apartment Patundshmeri. banesa ne shitje - dragodan SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA(DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani. shes localin m2 ne drenas | Shpallje Falas shes localin m2 ne drenas: pin. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. “Eena Gjika”, Prishtinë. 7m2 KATI 8 Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim Banesa ne Shitje. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. 250 EUR / muaj. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Hapesira eshte e organizuar mire ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome cifti, banjo, korridor dhe ballkon. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj” here on Webmator. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. Kompleksi Donika II, Prishtinë. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË "mediterraneo" Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania "Mediterraneo Construction" ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Me pamje nga liqeni I Badovcit duke e shijuar ujin e freskët të kulluar nga mallet e gjelbëruara këtë ta mundëson. Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1 05. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Kontakto me. Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Shpallje në Të gjitha komunat. Madhësia e truallit është 500 m2. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. banesashitje. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Kontakto me. Dhome Gjumi 9. HITET banesa 90 m² - Rr. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne vore gazeta shitje shtepish cmimi per meter katror. Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; toka ne shitje. 3 43 Per Shitje. 793 likes · 1 talking about this. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. Banesa Ne Shitje Ferizaj. 000 euro çmimi është i negociueshëm. Prishtinë Lexo Më Shumë «. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Ne Shitje Rr. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. “Eena Gjika”, Prishtinë. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit! Banesa sjugo3 31/08/2019. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Banesa me qira. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje: • 2 ashensorë modern. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Prishtine being displayed. Banesat gjinden ne rrugen Sejdi Sejidu ne Ferizaj, ne posedojm banesa ne katin e 1,4,5,6,7,9. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. net Për Ne Subjekti ynë biznesor përbëhet nga partnerë që operojnë në degë të ndryshme të ekonomisë. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Projektor Ne Shitje Kosove. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. 00€ - Banesa. Planimetria 1. Related Posts. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Siperfaqja ne total e ndertimit eshte 824 m 2. Banesa Me Qira Amr Group. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Banesa Në Shitje Ferizaj. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. 00 m2 Banesa 5 - 58. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Të dhënat e Entit për statistikë MONSTAT tregojnë që çmimi i metrit katrorë të banesës vitin e kaluar në Ulqin ishte 770 euro. Shpallje në Të gjitha komunat. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc. Toka gjindet ne afersi te rruges qe lidhet me uren e re e cila te con per ne plazh te madhe. All rights reserved | [email protected] Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit PËRMBAJTJA: Kuzhinë …. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. “Eena Gjika”, Prishtinë. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Prishtine” here on Webmator. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Cima Apartment shitet banesa me 98. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. 00 m2 Banesa 2 - 60. 7m2 KATI 8 Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim Banesa ne Shitje. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Banesa ka hapsirë për parking të veturave e po ashtu në afersi ka edhe këndin e. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. 0 Shares Share. Ne Shitje Rr. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. com - Shpallja BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE Shitet, Fushë Kosovë, VENDBANIME, Banesa, BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE, 7491981 Numri i dhomave: 2, Adresa: Rr. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. com: Apartment / Banesa në shitje në Vlorë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Vlorë ! Shpallje falas ne MirLir. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Related Posts. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Nov 20, 2017 - Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesat Ne Shitje. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Prishtine being displayed. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Ne Shitje Rr. Banesa në shitje, Shtëpi në shitje, Banesa me qira, Shtëpi me qira, Tokë me qira etj. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. For the term "Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic" here on Webmator. Apartment Patundshmeri. Shtepi ne shitje ne shengjin lezhe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesat gjinden ne rrugen Sejdi Sejidu ne Ferizaj, ne posedojm banesa ne katin e 1,4,5,6,7,9. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. “Eena Gjika”, Prishtinë. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Sot 01:46. 1,715 likes · 16 talking about this. Dhome Gjumi 9. Banesa · Ndue Perlleshi - Mati Ne Shitje: pin. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. Banesa ne shitje. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. Korridori S=7. 3 m2 € 48,000. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Buy, sell, trade, date, events post anything. May 01, 2020. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. All rights reserved | [email protected] Banesat Ne Shitje. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. Shesim banesa ne Qytetin e Ferizaj-it. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Immobilienmakler/in. Ne Prishtine 81. Banes Ne Mitrovic. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Prishtine” here on Webmator. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto. 1 725 pëlqime · 24 duke folur në lidhje me këtë. 00 € Adresa: afer Objektit OSCE, Aktash, Prishtinë; Publikuar me 20. Dërgo Dërgo. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Banesa ne shitje. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Lascia anche tu il tuo commento. VR Estate - Agjension per patundshmeri. Tregukosovar. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Projektor Ne Shitje Kosove. Banesa ne Shitje – Tregtia Luxurious flats in Prishtina. Banesa në. Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren. Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. 3 m2 Total bruto S=93. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. Metrobios shpall ne shitje banesa ne rrugen B, mbrapa Royal Mall Banesa ka 90. com - Falas. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. * SUVATIM I STAMPUAR NE MURE ME FORMA DHE NGJYRA TE NDRYSHME DEKORATIVE , është një punim dekorativ dhe i jep tjetër kuptim ambjentit tuaj, është një punim që realizohet për ambjente të jashtme. Këta hakerë janë grupi i njëjtë që kanë hakuar javën e kaluar "Tokopedian", dyqanin online më të madh në […]. 20 Cmimi : 54 000 €. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Kategoritë: ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje, efikasitet energjetik, projektim (zyra projektimi), 200 më të suksesshëm, patundshmëri - tregti, banesa - shitje. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat. Per me shume informata kontaktoni ne 044 333 507 Cmimi: 65,000 Euro – Pa mobiluar. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. * STAMPIME NË BETON TË BUTË DHE TË THATË ME FORMA DHE NGJYRA TË NDRYSHME për oborre në pallate, lokale, banesa, hotele, parqe, etj. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Sipërfaqe: 90. Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj. Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit PËRMBAJTJA: Kuzhinë …. Banesa per Shitje ne Ulqin. Vicianum, Veranda C2. Kosturi - Arbëri (Dragodan) 1 Dhomë Gjumi. com - Falas. 793 likes · 1 talking about this. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Banesa moderne te ndertuara sipas standardeve me te larta Evropiane, me materiale dhe invertar te brendeve me te njohura. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. 049 656 666 • 049 106 77. 26 561 J'aime · 2 en parlent. Banesa në shitje. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj.